| Visage a întrebat:

Buna TPU am un telefon cu touchscreen Samsung s5320 si as vrea sa intreb ceva. pe sub ecran am niste pete maronii in fix in mijlocul ecranului si m`am gandit sa le curat am incercat si nu se iau se pare ca sunt pe ecran (sub carcasa ) as vrea sa intreb se strica touchul daca il sterg cu un servetel special destinat suprafetelor din sticla? servetele folosesc si cand sterg monitorul happy ASTEPT RASPUNSURI

Răspuns Câştigător
| nerito a răspuns:

Salut, deci sa zic astfel : Varianta a) poate s-au defectat pixeli si nu mai incerca sa steri atat
si varianta b) nu cred ca e vreao problema, doar sa stergi cu grija