| opolis000 a întrebat:

M-am gandit sa imi iau un telefon Samsung S5320 (touchscreen) la un pret destul de avantajos.totusi, ma gandesc sa nu aiba ceva defecte mai rele(bineinteles il iau original de la magazin...) cine are, imi poate spune si mie cum il duce bateria. se strica repede... niste informatii despre el! Multumesc mult raman dator,

1 răspuns:
| 13 a răspuns:

Bai eu il am deja de un an si nu am ce comenta la el. l-am trantit de pamant de o gramada de ori dar nu s-a spart nimic la el. Si a dat pe beton si-o asfalt nu pe covor. bateria tine in jur de 5-6 zile
8-9 daca nu vorbesti. Pe mine ma tine cam 9 zile pentru ca vorbec poate 10 minute pe luna. mai mult trimit mesaje. Pozele is destul de calre. Nopatea e mai rau. Dar eu unu sunt multuimit. ti-l recomand
ca la pretu asta poti cumpara telefoane mult mai nasoale