| Piikaa a întrebat:

Cum folosesc si eu cablul de date al telefonului samsung star s5230? ptc eu il introdul in calculator dar nu stiu ce se intampla ca nu-mi apare nimic pe desktop...sadva rog spuneti-mi si mie...love struck

Răspuns Câştigător
| andreeutsa99 a răspuns:

De unde il ai? daca l-ai cumparat tu si era intr-o cutrie ar fi trebuit sa aiba un cd micut in cutie.trebuie sa bagi cd-ul si mai departe iti spune pe cd ce sa faciwinking

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu apare pe desktop atunci vezi daca apare aici:clik pe my computer si vezi daca sub Disc local C si vol nou D si ce mai ai tu acolo, deci sub ele vezi daca apare si telefonul tau (iconita)