| andreisergiu123456789 a întrebat:

Buna TPU am urcat recent pe Youtube un video! l am filmat pe unul care vorbea in engleza si dupa ce am incarcat videoul pe canalul meu a fost un succes! dar a aparut o problema! cand am vrut sa dau subtitrare nu mi-a aparut butonul"cc" deci n am putut subtitra! intrebare de ce nu a aparut butonul"cc"?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Pentru ca nu ai tradus video-ul sau pur si simplu nu ai salvat traducerea! funda?

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Daca te mai pot ajuta cu ceva, imi poti scrie aici sau in privat! pui o noua intrebare iar eu iti raspund acolo! numai bine!