| dyutzascumpikiii a întrebat:

Am visat ca aveam practica dupa amiaza si se facea ca iubitul celei mai bune prietene ale mele si-a pus capul pe umarul meu atunci cand am fost sa vorbesc cu el.
Si ea s-a sarutat cu un fost iubit de-al ei ca sa se razbune.
Ce poate insemna?
Oare se va adeverii?
Ca saptamana care vine am practica dupa-amiaza.
Dau funda.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Deci s-ar putea ca tu sa il doresti pe baiatul asat chiar daca nu o recunosti pentru ca in adancul tau asa e dovada fiind acest vis daca se va adeverii inseamna ori ca esti norocoasa(daca arata bine) ori ca esti ghinionista certandu-te cu prietena ta ce sa zic daca e va saruta o sa fie al naibii de interesant pentru ca tu trebuie sa decizi atunci pe moment ce vei face in ontinuare deci ar trebui sa te gandesti la asta atentie! asta nu-i inseamna ca nu mai trebuie sa dormi noapte trebuie sa fii fresh si frumoasa mereu pentru eventualii petitoribig grin oricum nu cred ca se va adeverii ceea ce cred este ca tu ai cv sentimente adanc ascunse pentru el

1 răspuns:
| Barbiiiiie a răspuns:

Nu cred, visele nu intotdeauna sunt reale, asteapta si vei aflabig grin