| anonim_4396 a întrebat:

Oare de ce simt ca ma place daca este iubitul celei mai bune prietene ale mele? ce-as putea face? un sfat va roog...multumesc...

5 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Te poti orienta catre alt baiat.nu merita sa distrugi relatia de prietenie dintre tine si ea pentru un baiat.mai sunt si alti baieti.

| M.madallina a răspuns:

Fa-l sa te uite, fii cu un alt baiat

| bogdand a răspuns:

Eu zic sa te linistesti. Daca te place e foarte bine dar asta nu inseamna ca trebuie sa fii cu el.Cum ramane cu prietenia ta cu cea mai buna prietena? merita sa o strici? Eu as zice ca nu. Ia-o ca pe un compliment ca te place si mergi mai departe.

| ÅñdRa a răspuns:

Eu zic sa stai in banca ta, daca pe aceea fata o consideri prietena ta cea mai buna, nu merita sa-ti strici prietenia cu o fata din cauza unui baiat.Baietii sunt peste tot dar o prietena adevarata greu gasesti, daca cumva iti va spune ca te place spune-i ca nu esti interesata de el.Mult noroc:*

| myckey a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-l refuzi daca o sa ti propuna ceva, deoarece asta poate sa distruga o prietenie adevarataCu el poti sa fi 2 zile 1 saptamana 1 luna 1 an, dar prietenia adevarata tine o viata.Ai grija, baietii sunt foarte prefacuti poate ca te ia doar la misto.Sau poate ca prietena ta e la mijloc si incearca sa vada daca ii esti o prietena buna si de incredere. Dar daca tu vrei stai cu el, dar gandeste-te la prietena ta cum se va simti. Poate ca ea il iubeste mult iar tuu...
E alegerea ta. Mult Succes