| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta am bacul la istorie si imi e foarte greu sa invat, nu imi place si de aceea retin greu si apoi uit. Daca as invata cate un eseu la fiecare capitol as primii si eu ceva punctaj la subiectul al3 lea? ( chiar daca nu m-as incadra la nicio linie de acolo). Multumesc!

1 răspuns:
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Intotdeauna se respecta liniile alea de acolo daca vrei punctaj, de ce ai ales profil uman daca tie greu sa inveti istorie? big grin