| CottonCandy a întrebat:

Buna TPU.:* Anul acesta am banchetul de clasa a 8-a si vreau sa ma inscriu la Miss. Cand s-au hotarat probele, s-a pus si proba de talente. Cam cu ce as putea participa? Mama mi-a spus ca as putea sa fac un dans d`ala din maini [doar cu mainile. stiu ca face parte din hip-hop dar am uitat cu se >numeste.:"], dar mi se pare simplu.thinking Voi ce ziceti? Ce.as putea sa fac?big grin Multumesc anticipat. Funda.:*

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Ai putea sa canti.Trebuie doar sa iei lectii de canto vreo 2-3 luni (cu cat mai mult timp, cu atat mai bine) si vei avea o voce minunata.

P.S.: Daca te inscrii la miss trebuie sa-ti iei vreo 4-5 rochii de gala si trebuie sa pregatesti niste discursuri siropoase.

Sper ca vei deveni Miss Romania 2011 (daca participi la Miss in Romania). Succes:Xx

2 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

,,Dansul cu mainile"?laughing se numeste tuting iar tuting fara poping sau pe o melodie care sa se potriveasca este foarte greu.Invata si tu din tutorialuri eu nu prea cred ca o sa iti iasa mie mi-a luat 2 ani iar acum sunt profesionista in tuting totusi incearca.

| MiCutzZzaBruNeTzzIkcA a răspuns:

Mie mi se pare o idee foarte buna!
Sper sa castigi.
Mama ta are gusturi bune daca ea ti-a propus sa faci un dans gen hip-hop!
Bafta! si sper ca te-am ajutat!