| ChihiroSawaka a întrebat:

Anul asta am avut iarasi Secret Santa si am de dat cadou la un baiat, dar problema se pune ca nu am vorbit niciodata cu el sau cu prietenii lui si nu am habar ce as putea sa ii iau. As vrea sa ii iau ceva ce o sa ii placa dar nu stiu ce. Aveti cateva sugestii? (P.S: din cate am inteles de la unii colegi ii place fotbalul)

Răspuns Câştigător
| xeum a răspuns:

O minge de fotbal, un ceas, un tricou cu un fotbalist, o bandana, ii iei dupa posibilitati, ce iti este mai la indemana