| Aliiii33 a întrebat:

La scoala facem Secret Santa in fiecare an. Eu am picat un baiat si s-a nimerit ca si el sa ma pice pe mine. Ideea e ca nu stiu ce cadou sa-i iau. Il vad destul de pasionat de jocurile pe calulator si fotbal. Aveti sugestii?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afla si tu daca are steam si intereseaza-te ce joc ar vrea sa aiba, ii iei credit de retea si scrii pe foaia aia "imagineaza-ti ca e un joc " sau ceva siropoșenii de genul.

Sau poti sa-i iei dulciuri, scapi ieftin.laughing

| Pizzaislife a răspuns:

Iai o cana cu specific craciun sau un glob personalizat probabil cu numele lui si ceva dulce