| Ouaculapte a întrebat:

Buna TPU! Anul viitor sunt la liceu, se vor schimba lucrurile pe acolo?

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Schimbările noi:
- colegi
- profesori ( cu alte așteptări)
( dacă stai la cămin, probabil și asta este o schimbare / sau gazda).
-tu în special o sa te schimbi pe parcurs, la capitolul gândire, fizic, etc.
- Adservio ( aplicația prin care atât tu cât și părinții tăi îți pot vedea situația școlară.
Etc, schimbările sunt mai mari dacă ai învățat la o școală din mediul rural ( sat) și mergi la un liceu din oraș.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, pe acolo.

| dullcat a răspuns:

Buna.Despre ce lucruri vorbesti?

| sammie a răspuns:

Profesorii, colegii.

| VelicanEmilia a răspuns:

Da. Colegi noi, profesori noi, un nou/a dirig/a. Profii nu vor mai fi asa permisivi ca-n generala si-ti iei note dupa merit. Adica daca te ridica-n picioare si-ti spune sa zici lectia, daca n-ai invatat-o, ai 3.