| ɐunʇzɐ a întrebat:

apelez la voi pentru. ca vreau si eu niste status de genu" Uh crezi km place de tine...ect."din care sa se inteleaga ca nu-mi place de acel baiat va rog frumix pup dolshe:X:*:*:*: aaa si Sarbatori Fericite!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am suferit si inca ma doare. dar acum ceea ce ma doare cel mai atre e ca nici acum tu.nu ma mai crezi prietena ta...

4 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Nu am inteles nici pe depate ce anume vrei tu.si se pare ca nu sunt singura.
nu mai bine renunti tu la prescurtarile de messenger si la emoticoane si spui mai clar ce anume vrei?

| mrsjacksonhere a răspuns:

Exact

| ɐunʇzɐ explică:

Ok deci nati inteles intrebarea nu? bine atunci hai sa va zic asa ca sa intelegeti: mie imi place de un baiat dar el se preface ca nu exist intelegeti/? si as vrea niste statusuri ca sai arat ca nici eu nu prea il suport pe el ok? daca puteti sa ma ajutati e foarte ok daca nu asta e viata bine?

| ɐunʇzɐ explică:

Aaaaaa si iza mersi pentru. ideee te pup