| ăăăă a întrebat:

Cum ii spui unui baiat ca-l placi? si nu vreau raspunsuri de genu' :"CU GURITZA"...etc.etc.
ca eu cred ca stiti la ce ma refer!
fundita!
Sarbatori fericite!

Răspuns Câştigător
| Irina_6314 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa-i spui asta prin mesaje, sau pe mess, deoarece fata-n fata te intimidezi mai usor si strici contextul!:*

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă nu poţi prin intermediul vorbelor din cauză căţi-e teamă sau ruşine, fă-te auzită cum ştim noi, fetele mai bine/Uşoare complimente/Priviri pătrunzătoare/Dar cel mai important, fă-te auzită prin a fi tu însuţi...Baftă!

| Anduciu a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui, trebuie sa-i arati.Fii naturala, mereu cu zambetul pe buze, ajuta-l cand are nevoie, fa-i cate un compliment din cand in cand, imbratiseaza-l, etc. Daca sentimentul e reciproc iti va spune el.happy