| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, are ceva daca am j3 2017 in clasa a 11 a iar ceilalti au telefoane mai bune?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E nasoală treaba daca gândești așa. Viața nu ți-o faci in funcție de telefonul pe care îl ai. Ci de modul cum știi să te descurci în viața. Dar, din păcate, multi gândesc la fel de greșit ca tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Mare dreptate ai!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Telefoanele nu au nimic.

| Mosotti a răspuns:

Pai ce legatura are ce au ceilalti?! Daca tie iti merge f bine si esti multumit, atata conteaza. Si prietenu meu are TV de 7000 lei si eu am de 600, dar pe mine ma satisface pe deplin asta, nu am nevoie de celalalt, asa ca aia e.

| Celcestietot a răspuns:

Te deranjeaza cu ceva?

| zurick a răspuns:

În clasa a 11 a încă te gândești că ar avea vreo relevanță?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic, nu un telefon definește un om, sunt alții milionari care au telefoane mai slabe ca al tau fiindcă nu sunt interesați de un telefon de ultimă generație, își face treaba cu el și aia e, am avut acest model de telefon de doua ori la rând și nu e un telefon cu care sa îți fie rușine, mie nu îmi era rușine deși aveam telefoane mult mai bune. Eu am de exemplu s10 și se descarcă repede bateria, j3 mă ținea mai mult mă uitam și la filme de pe el, YouTube, Facebook la astea e un telefon util.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt alții milionari *

| tzionut a răspuns:

Nop. Conteaza ce sti sa faci nu ce ai.

| YesorNo a răspuns:

Sunt intr-a 11a si am J4 si ma simt chiar bine cu telefonul astalaughing
Ma uit la colegii mei ca au telefoane de 30 de milioane si pur si simplu ma gandesc ca,, de ce ai da asa multi bani pe un telefon?" Da, sunt mai performante, dar atat timp cat tu te-ai obisnuit cu telefonul tau, nu e nicio problema. Eu, pur si simplu, ma despart greu de lucruri. Asa ca keep calm ca j3 e chiar bun.

| Lorlor123 a răspuns:

Este ok. nu telefonul este cel mai important lucru