| adela453 a întrebat:

Are cineva o pagina pe facebook (+1000 like`s) care cauta admine? Am experienta si acum ca nu prea am multe de facut as vrea sa mai fiu admina si sa postez si sa fac povesti...happy

1 răspuns:
| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Aha. Si cine crezi ca ar avea incredere in anonimii de aici?-- ca asa suntem de fapt toti aici, desi avem un nume! --. Crezi ca cineva si-ar da asa usor accesul la FaceBook, ca l-ai rugat tu?
In spatele oricarui cont de aici se poate ascunde si Hackeri, daca vrei sa intelegi ideea!