| Bianca_3626 a întrebat:

Buna tpu.As avea 2 intrebari.Maine ma duc la padurea snagov si bineinteles la lacul snagov. 1.Ai voie sa faci baie in lac? 2.Am un catelush si parintii mei nu o sa ma lase3 sa-l tin in lesa ca zic ca nu se pierde dar eu nu sunt de acord cu ei voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut Baie in lac nu ai voie sa faci. Daca-ti plac manelele poti merge. La fiecare doi pasi, auzi numai manele de la toate masinile. In afara de asta, sigur nu te vei strica, din cauza fumului. Parca suntem un popor de indieni. La fiecare pas facem foc. In concluzie; La catelusul tau precis a-i va placea, dar tie cu siguranta nu. Daca gresesc cu ceva, sa nu te superi pe mine dar asta am vazut eu. Pa