| AngieSutru a întrebat:

As avea nevoie de un sfat. Este un tip in liceu, clasa a10a iar eu sunt a11a și ma place, cel puțin asta da de înțeles. Iar m-a întrebat pe wapp dacă as vrea sa ies cu el intr o zi la o cafea când am timp și chef și i am zis ca in săptămâna respectiva ca nu puteam ca eram ocupată. Faza este ca nu știu dacă sa accept sau nu. Adică băiatul este mega de treaba dar sentimetele nu sunt reciproce. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Vezi ce-i de capul lui,
un om e mai mult decat "coaja". adica are si suflet, minte, judecata, umor, constiinta etc. un om e un om nu un costum ambulant si ca sa-l cunosti trebuie sa vb cu el, daca te place si te simti bine in prezenta lui poate iese ceva.
ps. fapt real. ea 20, el 18 colegi de fac. el o invita la un" film" ea accepta ( de-un film e bun adica merge).
si sti ce? de 27 de ani se tot uita la filme ..impreuna, au copii mari deacu. sunt un cuplu super.
asa ca.da-i o sansa.
bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iesi cu altcineva