| 12563479902 a întrebat:

Buna TPU as avea si eu cateva intrebari:
1. cu ajung marile actrite americane (kate winslet, kristen stewart, dakota fanning etc.) actrite de varste atat de fragede 10 11 ani?
2. credeti ca as putea ajunge la 15 ani actrita in romania? macar sa incep de aici si apoi sa incerc si afara. nu am participat la castinguri desi as vrea, dar cred ca timiditatea imi va invinge dorinta de a deveni actrita. ce sa fac?sad
FUNDA

1 răspuns:
| AncaLev a răspuns:

Incepe cu niste cursuri de actorie. Acolo ai sa vezi ca nu e loc de timiditate. Multa munca si anturajul potrivit si ajungi departe! Bafta