| rebeeexD_9003 a întrebat:

As avea si eu o intrebare ce necestita raspuns urgent. De curand nu imi mai merge tastatura, si mi s-a zis ca este de la ps2. Stiti cumva ce este acela PS2? si ce legatura are cu tastatura? Multumesc:*

Dau >fundita!big grin

2 răspunsuri:
| dicualex a răspuns:

PS2 nu se refera la play station 2 tall.
RebeeexD PS2 este mufa de intrare la tastatura, daca nu-ti merge inseamna ca nu se conecteaza cum trebuie sau ai vreun pin stramb. Uita-te la pinii de la mufa ar trebui sa fie 6 Albi si unu Negru, mai maricel.
Bafta

| tall a răspuns:

PS2 = Play Station 2, dar nu stiu ce legatura are cu tastaura ta.