| Catalina1986 a întrebat:

As avea si eu o intrebare! Vreau ca de Craciun sa-mi cumpar un telefon cu touchscreen, insa habar n-am care firma e mai buna. Mi-as dori in primul rand sa stiu cat de bune sunt aceste telefoane(adica se strica repede si alte informatii!); eu doresc sa il iau prin abonament vodafone deci as vrea unul care sa aiba un pret accesibil si sa aiba:bluetooth, music player si altele.Nu vreau unul extrem de csump. Daca mia-ti putea spune si ce firme sunt mai bune, v-as fi recunoscatoare.Va multumesc anticpat.(desigur ca raspunsul cu cele mai multe informatii va primi funda:*):*:*!

Răspuns Câştigător
| denisa_6919 a răspuns:

Si mie tot in decembrie imi aduce telefonul tata cu fratimiu :*
mi-a luat un Nokia n97. Nokia e cea mai buna marca de telefoane! e ffoarte frumos. putin scump. dar merge big grinwinking funda? big grin laughing :*