| JustmeV a întrebat:

As dori cat mai multe detalii despre meseria medicului legist. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

In primul rand sa stii ca medicina legala dureaza 6 ani + 10 ani de practica deci daca dai pe la 25 de ani la medicina legala...vei ajunge medic legist pe la 41 de ani.
daca esti fata nu ti-as recomanda sa faci asa ceva, e o meserie foarte..scarboasa( cel putin pentru mine)
e o munca in domeniul baietilor

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la bibliotecă și vezi o carte despre medicina legală.
Pa, pa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Are treaba doar cu mortii si mai da raport din cand in cand celor vii