| adddaa a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de medic legist?
Va rog raspuns repede happy
fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Ozanaf a răspuns:

Cred ca este o meserie foarte buna, deoarece poti face dreptate celor care au fost ucisi. De exemplu: la o familie care au ucis un copil prin in fometare, doctorul de aici nu i-a facut dreptate copilului si a scris ca a murit pentru ca avea plamani uscati. Lumea aceasta are nevoie de medici legisti cinstiti. Poate tu vei face dreptate celor morti. Eu m-as face medic legist pentru ca celor morti sa li se faca dreptate. Cred ca este o meserie buna.

3 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

MIe personal mi-ar placea foarte tareeee` sa fiu legista pentru ca ador CSI new york si toate misterele alea
e o meserie super

pa pa
love struck G.B.U

mira
| mira a răspuns:

Este o meserie interesanta si plina de responsbilitate.

| nicoleee30 a răspuns:

Eu personal nu as putea sa fiu asa ceva niciodata in viata mea sad! NU pot, consider ca nu sunt facuta pentru asa ceva; pentru meseria asta iti trebuie mult sange recee nail biting.