| LuckyFf a întrebat:

as dori niste statusuri de dragoste, de iubire, dar sa nu fie din acelea prea siropoase, cum e : " tu esti soarele meu, fara tine nu pot trai ", nu as dori ceva simplu' ca si " Te iubesc " statusuri scurte, frumoase care sa ajunga la inima. big grin

Multumesc! Funda love struck

2 răspunsuri:
| LuckyFf explică:

As dori mai multe raspunsuriwinking

| PuStoaicaa a răspuns:

1.Am gasit un inamic cu numele de pupic til trimit ca e mic si l-am prostit
2."in loc de pietre scumpe vreau sa iti garuiesc cuvantul TE IUBESC"
3. Te iubesc in scris te iubesc in vis te iubesc mereu pe cuvantul meu
4. nu te am decat pe tina si mai mult nu imi doresc tu esti totul pentru mine eu pe tine te iubesc