| AnaMaria2005 a întrebat:

Heei love struck s-au mai calmat lucrurile si am vorbit calm cu el, dar m-am plictisit de simplu "te iubesc "la status..si as dori niste statusuri frumoase dar nu din acelea foarte siropoase. ceva frumos dar nu exagerat. Va rog frumos. E >urgentbig grin< cele mai frumoase primesc fundabig hug multumesc!

3 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Nu in statusuri consta tot ce simti pentru el, arata-i ca tii la el, dar nu inainte sa iti arate el daca tine cu adevarat la tine..statusuri si vorbe sunt multe..si frumoase, dar conteaza ceea ce simti, si ceea ce simti nu se poate scrie in cuvinte...

| gabiforstory a răspuns:

Pune la status :
Te iubesc din toata inima mea! Dar prin cuvinte nu pot defini...Insa,prin fapte, o voi face, i love you!

| gabiforstory a răspuns:

Fundita big grin?