| yasmiyasminutza a întrebat:

as dori sa fac gimnastica dar acasa, si vreau sa invat sa stau in maini si sa fac si sfoara(spagatul), am 14 ani si vreau sa ma apuc de gimnastica, si am si putin probleme cu coloana e putin in forma de "s"... si daca fac gimnastica mai mult o sa mi se rezolve si problema la spate, va rog frumos sa imi recimandati niste site sau ceva cu imagini tot felul de siteuri sau cate ceva as vrea sa fiu si mai "flexibila", dar fundita celui mai bun raspund, va rog frumos sa ma ajutati voi fi foarte recunoscatoare! big grin

Răspuns Câştigător
| Ynakal a răspuns:

La 14 ani e putin cam tarziu mai ales daca ai probleme cu coloana mai bine ti-ai rezolva mai intai problema cu coloana iar dupa daca vrei sa faci gimnastica nu o sa reusesti singura... mai bine te-ai duce la un antrenor sau la un club.
Bafta!