| stefana03 a întrebat:

Ma cheama Stefana si am 13 ani. Vreau sa incep gimnastica artistica. Pot sa fac sfoara, spagatul, podul de sus si de jos si sa stau in maini. Voi ce credeti oare e prea tarziu sa practic gimnastica artistica?

2 răspunsuri:
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Nu este prea tarziu daca esti pe cale sa recuperezi si te crezi in stare. Eu am tot 13 ani si vreau sa ma apuc de gimnastica artistica si cred in minewinking
Am fost cand eram mica la gimanastica dar nu ma tineam de ea cum trebuia (o consideram doar o joaca) si acum imi pare rau ca trebuie sa o iau de la capat.
Mult succes si sper ca te-am putut ajuta :*

| Stoenescu_Georgiana_1998 a răspuns:

Da, cred ca chiar si la 13 ani este Putin cam tarziu, deoarece sunt fete care practica de la 6 ani si la 13-14 deja participa la olimpiade. Acum, nu stiu sigur, documenteaza-te si vorbeste cu un părinte.