| alexandrafun a întrebat:

Buna tpu.as dori sa stiu cum sa ma fac mai sexy si atragatoare

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Atitudinea este totul.
poti fi mai sexi decat o fata in fusta mini daca stii cum sa te porti,
privirea, modul in care te uiti la cineva il poate cuceri.
mersul nu teapan nu rapid, usor clatinat dar nu ca si cum ai fi beata.
machiajul ajuta mult te face mai matura, si iti ofera o siguranta,, parerea mea
colantii sunt foarte sexi si la moda
parul lasat pe spate si un ruj sau un gols,, succes draga mea

1 răspuns:
| ItsMyTime a răspuns:

Buna, incearca ce scrie aici, http://www.elle.ro/lifestyle/lectii-de-sex-appeal-318377/ o daca ce iti iei un comportament adecvat, vei atrage toti baieti, sau fetele, depinde de fiecare, sper ca te-am ajutat bafta pa