| Ddiinnaammoo a întrebat:

Hei TPU.As dori sa stiu cum pun pe silentios un telefon Nokia C3? Mersii!love struck

Răspuns Câştigător
| Inessix a răspuns:

Pai ai in dreapta jos tasta Ctrl cu functie de schimbare General-Silentios. Tii apasat pe ea. Sau te duci in meniu-setări-profiluri si de acolo selectezi.

4 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

Pai dai volumul la minim sau trebuie sa fie ceva cu profile sau din setari de la sunet happy. Numai bine

| VivianKorea a răspuns:

Cu mana hihi

| Alyn1998 a răspuns:

Tii apasat pe tasta diez sau setezi profil silentios din setari>profiluri
diez=tasta din coltul din dreapta jos
poti sa imi dai si mie o funda ca sunt nou si nu prea am