| Alinutza_9996 a întrebat:

Buna TPU... kiss As dori si eu niste nume pentru facebook de genu Happy Angel... Help Me Please! puppy dog eyes kiss

3 răspunsuri:
| deen a răspuns:

Cea mai mare tampenie e sa-ti pui un nume fals pe facebook. cum naiba o sa te gaseasca prietenii? wake up babe. facebook nu e hi5. persoanele cool din ziua de azi isi folosesc numele adevarat pe facebook, nu nume de desene animate.

| Alinutza_9996 explică (pentru deen):

Pai imi pun ce nume vreau pe profilul meu de Facebook! happy Daca eu vreau sa imi pun nume fals imi pun nume fals, daca vreau sa imi pun numele real(ceea ce nu vreau happy ) imi pun numele real, ai inteles? E profilu meu pana la urma...fac ce vreau cu el! happy Dar mie tot nu mi-ai raspuns...Inteligenta superioara!

| deen a răspuns (pentru Alinutza_9996):

Si nimeni altcineva nu tia raspuns.pentru k intrebarea ta e absolut stupida. good luck.