| anonimevere2013 a întrebat:

Buna TPU as dori si eu povesti de groaza sau intamplari traite sau auzite de voi primul raspuns primeste funda daca imi place.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| marionettetolife a răspuns:

Eu stiu una adevarata.
O vecina dea a mea a stat in gazda langa o padure.
Acolo murise cu cateva zile in urma un baietel de 11 ani.(a fost omorat si aruncat in beciul de afara care se afla la un metru de la usa casei dar lipit de perete fix sub geam.)
Din prima zi in care s-a mutat acolo a inceput sa auda vocea baiatului.
In timp a inceput sa ii apara in fata sa traga patura de pe ea ....tot felol de chestii
Cand esia afara auzia mereu cum plangea in beciul de langa casa.
Cat timp a sta in acea casa bebelusul ei nu dormea de loc si plangea tot timpul.
Iar ce mai urata faza e ca, cadeau mereu icoanele de pe pereti nu stateau nici 5 secunde.
Apoi se intamplau chestii din ce in ce mai ciudate iar spiritul baiatului ii vroia afara din casa lui.
Și intr-un final s-au mutat de acolo.

| Bianca_3321 a răspuns:

Cauta si tu filmul Canibal Holocaust! E cel mai de groaza! Nici o poveste de a noastra nu il intrece!

Răspuns utilizator avertizat