| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin. As dori va rog frumos sa imi dati cat mai multe idei de alint pentru numele Stefania ( ma cheama stefania, dar prietenii imi spun stefii :* ). ideea e ca doresc sa imi schimb numele de pe facebook si nu am idei thinking Ma puteti ajuta cu cateva idei originale si frumoase? happy. care sa se vada si bine dar si la auz.
Cele mai multe ideii primesc FUNDAA :X
Meh scuzati de categorie ...am vazut ca e cea mai accesatalaughing))) :s
:X :X :X

17 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

SthefiuTZa Bo$$
O sa moara dusmanii de invidie.

| cvbxnmbnxjsa777 a răspuns (pentru CautNume):

laughing))) doamne, nu vreau asemenea cocalarisme.straight face|

| CautNume a răspuns (pentru cvbxnmbnxjsa777):

Facem misto de tine pentru ca orice om normal isi pune numele sau real, de aia e Facebook.

| cvbxnmbnxjsa777 a răspuns (pentru CautNume):

Am avut si eu cu numele meu real, si restul si-au batut joc de mine. hai ma, fiecare cu preferintele lui, sunt multi oameni normali, dar cu gusturi diferite in fiecare lucru, nu fac cum imi spune mie lumea.Eu v-am rugat sa imi dati idei, nu sa imi tineti morala laughing. faceti misto, vai de capu vostru.

| CautNume a răspuns (pentru cvbxnmbnxjsa777):

Vad ca iti e rusine acum cu intrebarea postata thinking Ciudat...numai spun ca te contrazici in ceea ce zici.

| h3r a răspuns:

Ania, Nina, Ștef...eu astea le folosesc.

| Wøodenpints a răspuns:

Vrei să fii originală pe ideile altora? Dispari d'aici...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Pune-ţi numele real, aşa e cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fanooo, ce faci faaa? laughing)

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fana voiam sa ii propun si eulaughing)

| anonim_4396 explică (pentru Laurentiu_Barbu_1985):

De ce nu ai scris si tu Fanica?batting eyelashes

| gingergirl1 a răspuns:

Stefi,Stefa,Stephanie
Acum e.alegerea ta, ori iti pui numele de familie si pronumele ori eu stiu....Stefania(Stefii cum vrei tu) si punctt sau si atat, alte idei nu am laughing
P.S dragut nume, asa.ma mai cheama si pe mine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ShadeAdda a răspuns:

Cel mai bun nume: numele tau adevarat, for God sake! Ce-i cu toate poreclele astea? laughing

| SteffiSteff a răspuns:

Stephanie,
Stephie,
Steph,
Stef,
Steffy,
Teffy,
Stephie,
Tiffany,
Fania,
Steffany,
Phania,
Stefyutsa,
Stefa,
Tefanya,
Nia,
Fefe,
Steffy_Steffanya,
SteffySteff(asa am si eu pe FB)
Stefilichows(imi place cu suna love struck )

Sper ca te-am ajutatwinking Fundita? big grin