| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! As putea sa fac parte dintr-o trupa kpop și sa fiu și cântăreața in America? Dau funda

Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Eh... Depinde. In special in industria kpop e greu si epuizant, iar artistii sunt destul de 'cenzurati', fiind nevoiti sa pastreze acea imagine perfecta, prin niste reguli extrem de stricte. In acelasi timp sa le faci pe ambele ar fi imposibil. Insa, kpop-ul devine din ce in ce mai popular si daca ai norocul sa faci parte dintr-o formatie buna, te faci remarcata si iti va fi usor dupa sa devii cantareata solo in SUA. Plus ca sunt destule colaborari intre trupe kpop si cantareti americani, ceea ce e bine.

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu neapărat, dar este bine să visezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kpop e în Coreea nu în America...

| Denisaaa08 explică (pentru anonim_4396):

Știu, dar am întrebat dacă as putea...

| UnDiavol a răspuns:

Las-o pe tanti cu umbrelă nu știe ce zice

Ia uite ce am găsit Denisa happy dacă alți nu au reușit asta nu înseamnă ca nici tu nu poți https://10steps.org/Ser-um-Trainee-de-K-pop-863