| alexandra0000009 a întrebat:

As vrea foarte mult sa invat sa cant.Voi cum v-ati imbunatatit vocea sau ce sfaturi imi dati?(video,exercitii, etc)
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| IsauraLo a răspuns:

Buna! Pai, e bine ca inainte de a canta, sa faci niste "incalziri" ...ridici,scazi niste tonuri..etc.Este bine pentru vocea ta exercitiile astea... sau daca nu faci lectii, si o sa ai o voce super! tongue, daca nu vrei pentru ca nu iti permiti, sau altceva imita o vedeta care crezi tu.Exbig grinemi lovato, Andra. big grin..parerea mea! thinking