| anonim_4396 a întrebat:

Va rog invatatima sa trag in plamani cand fumez.ma streseaza asta de mai mult timp...va rog nu imi dati raspunsuri gen:nu mai fuma etc. dati-mi si mie un video ceva in care explica sau sfaturi ca sa invat. mersi anticipat

9 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Aici,in mod normal, se dau raspunsuri care sa te ajute in bine

nu cum sa fumezi

dar eu merg pe principiul ca fiecare face ce vrea cu viata lui asa ca... pur si simplu tragi fum ca si cum ai respira

winking

| tpuu a răspuns:

Salut. daca nu ai putut de la bun inceput nu incerca. pentru ca la un fum tras in plamani poti sa lesini si poti intra in comahappy
daca esti sigur la ceea ce vrei s afaci. spune-i sa te invete un prieten /a. sa iti explice.happy
succes.

| Mary_5158 a răspuns:

Ehhh ce mama de bataie meriti!
altceva nu vrei sa inveti?

| BillyX a răspuns:

Tragi aer in piept cand tragi din tigare, ti 3 secunde expiri incet si frumos laughing da.i bataie laughing numai prin exercitiu te perfectionezi laughing)

| campanario a răspuns:

De acord cu Mary!

| AdriixDoo a răspuns:

Pai tragi in gura, iar dupa o gura de aer. Nu sta prea mult cu fumul in plamani pentru ca ametesti.

Simplu x)

| Chiuaua a răspuns:

Iti tragi un glont in cap.e mai rapid

| CIP_7332 a răspuns:

Pune gura pe un furtun da drumu la apa dar sa aiba presiune si ai sa vezi!