| Amy_9541 a întrebat:

as vrea melodia Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego o are cineva? Va rog:*

Răspuns Câştigător
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Daca o vrei pe calculator, caut-o pe net si descarc-o! O vrei pe telefon? Daca da, atunci ai trei optiuni:
1)Intrebi prietenii, cine o are si vrea sa ti-o dea si tie
2) O descarci pe calculator, iar cu cablul de date o bagi in telefon
3) O descarci pe telefon de pe www.waptrick.com. Cauta si pe www.zedge.net, dar si pe www.mobile9.net

| Amy_9541 explică (pentru EuILSustinePeCristi202):

Pai o vreau pe calculator dar de pe ce site sa o descarc?big grin

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns (pentru Amy_9541):

Scrie pe www.google.ro ''ai se eu te pego download''

3 răspunsuri:
| Amy_9541 explică:

Ce?