| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri mai interesante ca pe net gasesc mereu aceleasi statusuri:-

Răspuns Câştigător
| ody a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/

e foarte bun sper sa iti placa :*

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

1) »" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea… "

DND…Please try again never…

" Am praf in ochi pentru artisti, praf in nas pentru rockeristi, praf de pusca pentru manelisti, te fac praf daca mai misti

" A.R.F.E. = Arat. Realmente. Fermecator. Este?

" Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today? "

" Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu! "

" In momentele dificile ale vietii, trebuie sa ridici capu, sa bombezi pieptul si sa spui cu hotarare: Acum chiar ca-s in rahat pana-n gat!

| Sabynna a răspuns:

Undeva prin casa, lovit de elicopter, fac yoga! Nu ma deranjati ca mi se pierde filmul.

Stau in pat si dorm in stil pufos, mestecand guma! DND

Toate ca toate! Ghici ce? Nu sunt, ma plimb pe tacan cu presul! DND

Te iubesc, sa moara mama ta… pe bune!

Unu, doi, trei, cinci, sase, sapte, opt! Daca ai observat ca lipseste patru inseamna ca esti o persoana destul de perspicace, da-ti o palma!

Undeva in coltul meu! Ce viata cruda, ce destin amar… Ai o guma? Pf, trebuia sa ma astept… Stii ce-i ciudat la statusul asta? N-are nici o logica, e total aiurea! Dar cu toate astea tu il citesti ca prostu/proasta!

Ha, ce esti foarte funny! Ok, n-am sa rad! Astept sa imi faci tu semn.

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Dragostea eterna dureaza 3 luni.

Nu sunt complet inutil…. cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.

Lasa ca daca vreau sa vb. te caut eu!

Cine rade la urma…nu s-a prins de gluma

Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua

Barca p valuri pluteste usor, mi-a intrat apa-n calculator

http://www.statusuri.ro/

http://www.statusuri.org/

http://statusurile.com/

Cel mai haios status al meu a fost :" Je m-en fiche…. p`acoperish"

Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma kheama!

Majoritatea oamenilor sunt de acord cu cel care-si tine gura!

Daca nu reusesti din prima, adio sarituri cu parasutaaaaaa...

Daca prostia ar fi amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…

Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresitta!

Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit!

Daca Curvele Si Jmekheri Ar Fi Fosforescenti... Campulung Moldovenesc Ar Fi Las Vegas

Opriti planeta... vreau sa kobor...

Daca esti invizibil, poarta-te ca atare!

Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

Ma cheama Bogdan, dar prietenii imi spun BA!

Ma culc la ora 22:00, ma trezesc la ora 6:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu`mi inshel prietena … dar si cand o sa ies din pushcarie...hmmmm

Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos…

Am un cap perfect patrat!

Angajez CLOWN. Rog seriozitate!