| Jessie a întrebat:

aş vrea nişte statusuri pentru. fete singure.:p Care mă poate ajuta! [-o<

Dau fundă celui mai bun răspuns si v0t cel0r laltebatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Stefanjust4fun a răspuns:

ATENTIE~! Vorbesc`din perspectiva unui baiat:
Incearca sa-ti faci o prietena buna.Asa puteti sa vorbiti despre multe, sa barfiti(ceea ce le place fetelor cel mai mult) sa faceti cumparaturi si altele. Daca nu, incearca sa te "combini"cu cineva.Alege un baiat de treaba, nu orice handicapatwinking

| Jessie explică:

Stii ca nu poti sa pacalesti pe nimeni, dar in fine. sunt ca si Smiley, oficial imi merge bine.

| ditzu96 a răspuns:

Pune stop cand te streseaza. Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege? Spune`i "PA" si se calmeaza

Fac tot ce vreau, ca viata este grea. Am figuri in cap, si afla ca sunt rea`!