| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa-i fac un cadou fratelui meu de ziua lui care este pe 27 august. implineste 19 ani. nu sunt sigura ce cadou sa-i fac.
PS: ii place imbracamintea si obiectele de firma Ex: Armanii, Hugo boss, adidas, nike, cristian lacroix
Cea mai buna idee fundita iar la ceilalti vot:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Pai uite ca am facut si eu asta, si era de... 20 de ani, si nu era fratele meu, dar am idei smug

-Un parfum fresh
-Un after-shave
-O camasa cu o basca asortate
-O rama photo digitala, poti pune si o poza cu tine
-Un bike laughing desi ma indoiesc
-Un telefon, sau cel putin un MP3 PLAYER
-Un mini-laptoop (nu e chiar asa scump)
-O pereche de adidasi skumpi smug macar de firma sa fie oh go on
-Un ceas, de mana sau de birou thinking, tu alegi :d
-Un CD cu muzica
-Un CD cu un concert, sau cu un film.
-Un rucsac de drumetii!
-Un nou mouse.
-Casti de firma.
-Ceva in + o cana in 3D, adica imaginea e scoasa in afara

Sper ca te-am ajutat! big grin

10 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi un parfum de firma care crezi ca ii va placea sau un articol de imbracaminte tot de firma.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Are 2 ceasuri scumpe, are laptop, are trening adidas, parfum cristian lacroix, geci nike adidas, tricouri puma, are telefon. nu stiu ce i-as mai putea cumpara. de asta v-am intrebat pe voi

| kate68 a răspuns:

Daca as fi baiat, cred ac mi.ar placea bluzele sh gecile astea. ma rog. una dintre ele :

http://www.craiovaforum.ro/......73403.html

| Яσϰϰιɛ a răspuns:

Nu prea este in trend hainele făcute cadou.
Ți recomand un ceas.
Pentru vârsta lui este perfect
- Ceas
- Parfum
- Un animal [ Iepuras negru ]
- Un bilet la un concert renumit

Poti incerca sa comunici cu părinți să îi organizati o petrecere cu toți prieteni săi.
Succes!

| NoMoreRegrets a răspuns:

Hm thinking nu stiu daca imbracamintea este cea mai buna idee. Daca spui ca ii plac produsele de firma si daca ii cunosti bine gusturi sfatul meu e sa ii cumperi un parfum sau un ceas. Atata timp cat calitatea e cea care conteaza sigur o sa fie multumit de cadoul tau happy

| VogueAdicction a răspuns:

Pff, de curand am vazut in Sephora un parfum ( tot pentru fratimio, care a implinit tot 19 ani big grin ) de la Hugo Boss. Doamne cat de superb mirosea! :S
Oricum, daca ii plac imbracamintea si obiectele de firma, sigur ar aprecia ceva frumos si scump.
Inca o idee: Ceasul cu semnatura lui Ayrton Senna editie limitata. Dar e cam scump, costa vreo 20 de milioane.( il are fratimio)
Daca iti permiti, cumparai-l. Ceasul e superb happy

| angelmiki a răspuns:

Un trening, blugi un tricou si mai poti adauga si o fotografie cu voi doi pe care sa o pui intr-o rama va fi un gest frumos

| ShutUpAndSmile a răspuns:

Poi daca te axezi pe imbracaminte, atunci doar tu stii ce prefera el cel mai mult si ce si-ar dori in materie de haine (adica tricouri, jeansi etc.). Dar poti sa iei in calcul atunci cand o sa mergi sa ii cumperi ''cadoul vestimentar'' (daca pot sa zic asa tongue), ce se poarta... adica: stilul militar este rege, la fel si negru, culorile mute sunt de preferat (culorile mute sunt practic culorile primare sau secundare amestecate cu gri pentru a deveni mai puțin intense; o astfel de culoare muta este si cea care a fost aleasa culoarea anului 2011 pentru barbati, roz "barberry"), look-ul city boy este inca la moda (pantaloni scurți până deasupra genunchilor + cămașă) sau inul care este in mare voga acum. Eii bine, nu stiu cat de mul te-am ajutat, dar sper sa gasesti cadoul perfect. Succes!

| vladd96 a răspuns:

Ce e asa greu sa ii alegi ceva de ziua lui, daca zici ca ii plac lucrurile de firma, nu stiu i'ai ceva ce nu arehappy o esarfa de ex!

| Nico_8618 a răspuns:

Ii poti cumpara un ceas, un parfum sau ceva de imbracat happy :*