| Elena_Alisia_1998 a întrebat:

Pe 18 iunie este ziua fratelui meu împlinește 11 ani! Și nu am idee de cadou mă puteți ajuta

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un joc video daca se joaca pe calculator.

| Yasmin875 a răspuns:

Cumpara-i ceva de îmbrăcat(un tricou, o pereche de blugi etc.), un parfum, un DVD, o sapca, un ceas.Depinde ce îi place lui.

| 393Dan a răspuns:

Infasoara un cartof in hartie decorativa si da-il, sau vreo carte de vreo 400 de pagini fara desene xD Dupa ce-l desface si razi vreo 2 minute, poti sa-i dai cadoul real.

| Turbo223 a răspuns:

Pai uite cateva idei :
Un tricou (fie simplu, cu personajul lui preferat) sau o hainuta daca tot vine vara.
Un puzzle (de cel putin 100 de piese cu un peisaj frumos)
Un elicopter/masina cu telecomanda (sunt foarte distractive)
O carte interesanta cum ar fi: Marele Urias Prietenos,Razboiul care mi-a salvat viata,Craciunozaurul (sunt super,mai ales daca îi place sa citeasca).
Ai putea sa îi cumperi o kendama (multi copilasi se joaca cu asa ceva, mai ales cei de varsta lui).
Si in final ai putea sa cumperi ceva dulce, o cutie cu bomboane, o ciocolata mare in forma de urs/iepure.
Eu acum ti-am dat cateva idei, poti sa alegi cateva variante.

| Roxana_Roxy_1998_kWbE a răspuns:

O ciocolata, un tricou misto, o poza cu tine si fratele tau.