| Oprean_Bianca_1995 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi da-ti cateva anime-uri gen wolf girl and black prince?
mi-as dori sa fie romantice si amuzante.

1 răspuns:
| TheRealFantasy a răspuns:

Kyoukai no kanata - siropos, amuzant, genial realizat cel putin vizual
Mirai Nikki - romantic. clar, dar e horror/gore si total haotic. si e fix invers relatia dintre personaje (fata sadista, pusti introvertit).
No game no life - nu e romantic, dar e scurt si o sa te distreze, e pe aceeasi lungime de unda, dar nu e siropos, e mai dinamic.
(Skip Beat)
(Love Hina)
Ce cauti tu totusi probabil ca sunt anime-uri simpatice si dragute, cu un romance copilaresc. gen Hatsukoi Monster, Shuffle, Infinite Stratos, Date-a-live, Sakurasou no Pet na Kanojo.