| мιcнєℓℓє a întrebat:

As vrea sa imi iau un Samsung care are 2 mpx.Are si o colega de la mine din clasa tot Samsung cu 2 mpx(la camera)si face niste poze faine.Ce credeti sa imi iau si eu? Sau nu se merita? Telefonul se numeste Samsung C3330. Vrea cat mai multe sfaturi! Fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| Danyellaaa a răspuns:

Parerea mea e ca nu se merita. Adica la momentul de fata exista telefoane si cu camere de 5 mpx. Daca iti place tie ala eu nu te opresc sa ti-l iei.