| Scarlett011243 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti de unde pot scoate versiunea din film in care ii canta Edward Bellei la pian!
Dar as vrea versiunea din film nu. Bell'as Lullaby sau alte versiuni vreau versiunea de la acest link: http://www.youtube.com/watch?v=4r_ndDGoR8A&feature=fvwre l

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa incerc sa ti-o dau eu dar nu acum ca nu am timp... maine poate am sa ma ocup de asta. pana atunci baga id : mmmm_nnnn921

| Scarlett011243 explică (pentru anonim_4396):

Stai linistit/a ca am gasit-o de mult... dar ti-am dat funda pentru ca ai vrut sa incerci! Mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Scarlett011243):

Ok mersi

| Scarlett011243 explică (pentru anonim_4396):

Npc