| Oana65 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva. Eu nu prea inteleg o poza si mi-a dori mult sa mi-o explicati : https://www.facebook.com/....../photo.php Multumesc! Funda!

Răspuns Câştigător
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

E tipul ala de sta pe malul lacului si da de mancare la lebedele si ratele din apa. Ce o face "interesanta" e contrastul de culori. Alba partea lacului din cauza zapari si negru apa plus lebedele alea albe.

2 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Mie mi se pare ca aia e o maimuta in jurul caruia s-au adunat lebedele.Si are dreptate cel/cea care a scris chestia cu contrastul. E contrastul ala misto alb-negru si foarte putin gri usor colorat!
Dar ma rog mie in poza mi se pare ca e o maimuta poate ca e om dar eu nu il vad. Sper ca te-am ajutat!

| Luck19 a răspuns:

Deci este o imagine de iarna
poza este despre un tip imbracat in haine calduroase negre si da de mancare lebedelor albe
practic imaginea este impartita in 2 parti

Partea 1: parte cu zapada si un tip imbracat in negru care hraneste niste lebede albe
Partea 2: parte cu aba care dintr-un anumit unghi este neagra si cu niste lebede albe care sunt hranite de un tip in negru