| Anonimule a întrebat:

As vrea sa-mi dati niste statusuri frumoase.sa nu fie de dragoste sau gelozie sau altceva.

Răspuns Câştigător
| ZuZuLiNka a răspuns:

"Daca sunt buna cu oamenii care nu-i suport, o fac de dragul lui Dumnezeu. Si El e bun cu toti."!
Timpul imi schimba doar fata, nu si sufletul!
Fiecare persoana care incearca sa ma distruga, de fapt ma face si mai tare!
- Viaţa e mult prea scurtă pentru a trăi-o după cum spun alţii!; )
Câteodată, un like înseamnă : " Hei, sunt online, scrie`mi! : )
Draga tu singura esti ca floarea pentru ce sa-ti mai daruiesc si flori!: D
Se crede prințesă, dar nu- şi aminteşte în care pat şi-a lăsat coroana!
Şi sunt zile în care am mai multe lacrimi decît cuvinte!; xxx
Fiecare inceput are un farmec aparte, sfarsitul insa… e peste tot cam la fel!
Cind sunt spuse prea tirziu, cuvintele isi pierd rostul!
Locul femeii e in bucatarie: picior peste picior, cu un pahar de vin in mina, privind sotul cum gateste cina big grin big grin

5 răspunsuri:
| ZuZuLiNka a răspuns:

Mersi pentru Funda

| GabriellaGabbi a răspuns:

Buna! Uite un site cu statusuri de toate felurile.
http://statusbun.com/
Sper ca ti-am fost de ajutor :)

| Anonimule explică (pentru GabriellaGabbi):

Multumesc.:*

| GabriellaGabbi a răspuns (pentru Anonimule):

Nu ai pentru ce :*