| QzeenAliceD a întrebat:

As vrea sa-mi decorez camera cu niste postere, nu stiu..cu Twillight, Hunger Games, sau cu actri si filme. Sunt din Iasi, stiti unde le-as putea gasi? Sau un link ar fi ok. Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| miyavi7 a răspuns:

Am postere twilight si multi altii. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit imagini cu posterele pe care le am poate te intereseaza ceva. nu ai nimic de pierdut. japonia7@yahoo.com

| miyavi7 a răspuns:

Salut.am postere twilight si multi altii. daca imi dai o adresa de mail pot trimite imagini cu posterele pe care le am.ni ai nimic e pierdut. japonia7@yahoo.com

| RinaSheez a răspuns:

Ai putea sa le iei din reviste; gen, Bravo sau alte reviste cu postere... popcorn stiu ca aveau de obicei mai multe postere... vreo 5.