| TdsdfcelMaiStupid a întrebat:

As vrea sa imi decorez camera si as vrea sa vad niste poze cu alte camere de adolescenti si fara postere :-& puteti sa imi lasati link sau poate chiar cu camera voastra...

1 răspuns:
| lemmon a răspuns:

Nu am linkul dar te-as sfatui sa nu pui postere pe pereti. e o mare prostie iar eu am regretat mult ca am facut-o.laughing) sincer acum si eu imi redecorez camera. si nu voi mai lipi postere. te pup si sper sa gasesti linkul[nu prea ti-am fost de folos, stiu[, numai bine