| kami_1707 a întrebat:

Buna TPU:*! as vrea sa`mi schimb si eu numele de la facebook imi dati si mie nume? in gen pufulete` nu stiuthinking ceva frumx:X dau fundita:X:X?

Răspuns Câştigător
| zippit a răspuns:

Contrabanda cu pufuleti
pufu
pufulicious
traficanta de pufuleti
pufulici
pufilici
:] mi-am dat silinta
succes

1 răspuns:
| DexxTer a răspuns:

La facebook ai voie sa-ti schimbi numele de 3 ori. Pe fb trebuie sa-ti pui numele tau real, asa dai dovada de maturitate si inteligenta. Daca ti-ai pune ceva gen "pufulete","biscuite", "buzata", "invidiata" eu m-as rade de tine. Sunt stupide si ai sa-ti dai si tu seama mai tarziu. Am 16 ani si nu cred ca sunt demodat. laughing