| Deeiuuuuu a întrebat:

As vrea sa imi schimb numele de la Facebook, da nu stiu cum!:
Imi spuneti voi?

Răspuns Câştigător
| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Contul meu - Setarile contului- Editeaza nume - iar acolo introduci noul tau nume (username), dupa care sa nu uiti sa introduci si parola ta de Facebook (unde iti cere asta) pentru a putea vizualiza numele tau cel nou pe profil!- Salveaza modificarile.
Si asta e cam tot. Sper ca ti-am fost de ajutor
FUNDA?

2 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Heyhappydeci intri la editare prfil(edit profil)-dreapta sus,apoi date contact(contact information)-stanga sus,apoi iti va aparea e-mailul tau si ceva cu albastru scris sub e-mail,dai click pe scrisul albastru,apoi dai click pe general-stanga sus,si iti apare numele, pe care dai click si il poti schimba, dupa introduci parola si salvezi modificarile facutehappysper ca te-am ajutattongue

| crisuletss a răspuns:

Pai intri la setarile contului, apoi la nume acolo si dai pe editeaza si gata.big grin
sper ca te-am ajutat, Funda.:X