| SkittlesS a întrebat:

Buna TPU
As vrea sa pun niste imagini si sa le fac ca si un videoclip dar nu stiu cum si sa pun si scris si muzica...
Este vreun program care sa le faca pe toate?
Funda + Vot
pup
StupiDream

6 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

Movie Maker

| valyalexia a răspuns:

Daca crezi ca te descurci cu uloaded video studio 10, cu ala fac eu iduri pentru postul de televiziune la care lucrez. daca nu add valy_good_boy si til fac eu, imi dai poze si mel si til fac in 10 minhappyhappyhappy:*:*astept raspuns

| iustii21 a răspuns:

Windos movie maker
Sau Ulead Video Studio 12

Funda te roglove struck

| drumulspreiad a răspuns:

Picasa 3happy

| roxii_8412 a răspuns:

Picasa 3 e cel mai bun :*. poti sa faci si colaj.love struck. e super happy. Sper ca o sa te descurci (daca incercihee hee).