| Elenaaa23 a întrebat:

As vrea sa stiu, cand un baiat te baga in seama mai mult ca de obicei si iti ia apararea in fata cuiva, inseamna ca te place? Adica nu stiu, el nu prea e genul meu e cam arogant destul de increzut si foarte "mistocar". Nu stiu ce sa cred. El se da si la alte fete dar cu mine se poarta altfel, nu ca un nesimtit ca de obicei. MuLtUmEsC celor care ma ajuta...:-p

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci sa-l cauti,sa comunici cu el sa vezi ce sentimente are pentru tine,dar nu in genul,,ma placi?'' fii mai explicida in ceea ce spui, practic acele cuvinte sa fie din sufletul tau ca el sa-ti spuna exact ce simte, in ceea ce priveste ca ti-a lua apararea este clar ca te place...

3 răspunsuri:
| Elenaaa23 explică:

Multumesc pentru ajutor
Si symO o sa iti urmez sfatul... Inca o data multumesc!

| Mihaitzu_8337 a răspuns:

Eu cred ca se da la alte fete ca sa vada cum reactionezi... cred ca vrea sa afle daca tu il placi... sper ca te-am ajutatwinking

| Mihaitzu_8337 a răspuns:

Cred ca te placewinking